Par mums

SIA JM GRUPA ir Alūksnes novadā dibināts uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi kokapstrādes, viesnīcas un ēdināšanas nozarē, kas nodarbina 80 darbiniekus savās struktūrvienībās.

Uzņēmuma pamatdarbību nodrošina kokapstrāde “ALFA”, kas atrodas Kolberģī, Alūksnes novadā, kur ražojam dekoratīvās apdares līstes kuras iecienījuši lielākie Baltijas tirdzniecības centri un nodrošinam ar produkcijas sagatavēm partnerus Eiropā, kas mūs novertē un izvēlās jau vairāk kā desmitgadi.

Kokapstrāde lepojas ar šī brīža attīstību un izvirzītajiem mērķiem tās pilnveidošanai un attīstībai nākotnē. Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir investējis ievērojamus pašu līdzekļus jaunās, laikmetīgās un produktīvās iekārtās, kā arī investējis līdzekļus un pieņēmis izaicinājumus jauna produkta ražošanā.

Mūsu attīstība paver jaunas iespējas tirgū un veido ērtākus apstākļus darba ņēmējiem.

 

Viesnīcu un ēdināšanas nozari pārstāv uzņēmuma struktūrvienības Alūksnē, viesnīca un restorāns “Jolanta”, viesnīca BAHNHOFS, Kafejnīca “SALA” un "Hillhof" apartamenti.

Šīs struktūrvienības nodrošina darba vietas, izklaides un atpūtas iespējas Alūksnes iedzīvotājiem, kā arī atbalsta un veicina tūrismu Alūksnes novadā.

 

Privātums
JM Grupa © 2024