Automazgātava

Kā jau automazgātava- mēs piedāvājam pilnu spektru pakalpojumu, kas saistīti ar auto tīrību, tas būtu:  

1. Automašīnu mazgāšana: lai rūpīgi un uzmanīgi attīrītu Jūsu auto no pilsētas piesārņotā gaisa radīta blīvā netīrumu slāņa, kurš, kā zināms, satur arī skābi, kas bojā automašīnas krāsu un lakojumu, mūsu speciālisti automašīnas mazgā ar rokām. Turklāt katrai virsbūves daļai tiek izvēlēts īpašs mazgāšanas līdzeklis un atbilstoši noregulēts ūdens strūklas spiediens. Lai efektīvi attīrītu Jūsu automašīnu no sāļu un netīrumu kārtas, ziemas periodā tiek izmantoti īpaši mazgājamie ķīmiskie līdzekļi.

2. Salonu tīrīšana: mēs Jums piedāvājam izvēlēties - parastu, salona standarttīrīšanu vai nopietnāku procedūru - ķīmisko tīrīšanu.  Izvēloties vienu vai otru variantu, varat būt droši, ka šis darbs tiks paveikts profesionāli. 
Plastmasas, ādas, auduma tīrīšanai mēs izmantojam vadošo pasaules firmu autokosmētiku. Ja vēlaties, pieredzējuši meistari Jums sniegs konsultāciju auto kopšanas līdzekļu izvēlē. Šos līdzekļus, pēc savas izvēles, varēsiet iegādāties mūsu automazgātuvē.

3. Motora mazgāšana: šī ir ļoti svarīga un nopietna procedūra, jo motorā sakrājušies netīrumi ne tikai traucē tam normāli darboties, bet arī saīsina Jūsu automašīnas mūžu. Tāpēc parūpējieties par savu auto savlaicīgi, jo vēlāk var būt par vēlu. Turklāt mūsu automazgātuvē motora un tā pamatnes mazgāšana neaizņems ilgu laiku.

4. Automašīnas pulēšana: laika apstākļu, netīrumu un krasu temperatūras svārstību ietekmē mašīnas krāsojums pamazām zaudē savu spīdumu, bet virsbūve pārklājas ar mikroskopiskām plaisiņām. Caur tām savukārt iekļūst mitrums un rada virsbūves koroziju. Tāpēc būtu vēlams ik pa reizei veikt automašīnas virsbūves pulēšanu.

Kontakttālrunis: +371 29191947

Privātums
JM Grupa © 2024