Restorāns

Mūsu restorāns "Jolanta" atrodas klusā vietā, netālu no Alūksnes centra. Pavisam tuvu atrodas šaursliežu dzelzceļa stacija "Alūksne". Ir stāvvieta automašīnām. Teritorijā ir neliels dīķis.  Tā krastā ir uzbūvēta stiklota lapene, kur baudīt maltīti svaigā gaisā. Pieguļošajā teritorijā ir ierīkots rotaļu laukums bērniem. Arī iekštelpās ir bērnu stūrītis, kur bērni var spēlēties un zīmēt. Blakus telpās ir ierīkots neliels peldbaseins un sauna. Celtnes otrajā stāvā ir komfortabla un mājīga viesnīca.

Mīļie viesi, pie mums jūs būsiet laipni gaidīti gan ikdienā, gan dažādās svētku reizēs. Mūsu viesmīlība un mājīgā atmosfēra iekrāsos ikdienu, radīs patīkamu noskaņojumu un aicinās jūs atgriezties!

  • 60+ ēdieni ēdienkartē
  • Vienmēr svaigi produkti
  • Ikdienas piedāvājums darbdienās, lētāk un ātrāk
  • 2 nelielas banketu zāles svinībām
  • Iespēja pasūtīt uzkodas un siltos ēdienus līdzņemšanai

 

Vasaras kafejnīca “Sala” atrodas starp Alūksnes ezera viļņiem, piekrastes pludmales smiltīm un labiekārtotu bērnu rotaļu laukumu- Pilssalā- Multifunkcionālajā ēkā! Līdzās arī volejbola lakums, aktīvs ūdenstūrisma piedāvājums, Livonijas ordeņa pilsdrupas un ezeram pāri- skats uz Tempļakalna parku. Sala vasaras karstajā sezonā piedāvā apmeklētājiem gan nobaudīt saldējumu un veldzējošus dzērienus, gan arī gardas vakariņas, vērojot vakara saulrietus. Ziemas un pavasara sezonās telpas tiek piedāvātas arī banketiem un nelielām svinībām, lai jebkuros laikapstākļos svinētu savus svētkus, baudot pa plašajiem logiem izcilu skatu uz Alūksnes ezeru!

Privātums
JM Grupa © 2024